Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupení pozemku

Dobrý den mám možnost odkoupení pozemku , ale v nahlíženi do KN jsou u pozemku napsány tyto věci a potřeboval bych laicky vysvětlit co to znamená hlavně jestli se na pozemku nachází dluh děkuji

Závazek neumožnit zápis nového zást. práva namísto starého
Závazek nezajistit zást. pr. ve výhodnějším pořadí nový dluh

ono je právě v listině napsáno toto

Zástavní právo smluvní k zajištění pohledávek ze smlouvy o hypotečním úvěru reg.č. 5500/721792-01/20/01-001/00/R a ze zástavní smlouvy, a to vzniklých ode dne uzavření těchto smluv do 15.07.2081, na splacení jistiny úvěru ve výši 953.100,00 Kč s příslušenstvím a z ostatních dluhů v souvislosti s těmito smlouvami do výše 1.143.720,00 Kč Oprávnění pro Hypoteční banka, a.s., Radlická 333/150, Radlice, 15000 Praha 5, RČ/IČO: 13584324