Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sada ručného náradia na domáce použite do 100€

Nazdar, potrebujem kúpiť sadu ručného náradia všetko komplet v jednom kufríku. Len čisto na nenáročné využitie na domáce opravy. Cenový strop mám 100€ a rád by som aby tam bolo všetko spomedzi bežných nástrojov. Zaujal ma tento set https://sady-naradia-do-dielne.heureka.sk/makita-e-10883/#prehlad/ alebo z lacnejších https://gola-supravy.heureka.sk/geko-120-ks-g10151/#prehlad/ čo z toho sa viac vyplatí? Prípadne niečo iné? Nevie niekto čo v prípade ak sa nejaký nadstavec stratí tak či to makita predáva aj zvlášť?

Já bych koupil tu levnější a k tomu sadu šroubováků (PH 0 až 3, PZ 1 až 2, ploché šroubováky), sadu malinkých "hodinářských" šroubováků a sadu imbus klíčů, na těch cca 100 Eur se to taky nakonec dostane, ale bude to imho lepší. A ještě Knipex klíč (ten co vypadá trochu jako sikovky, ale je to stavitelný klíč), tím sice o pár desítek eur limit přelezu, ale je to úplně geniální nástroj.

Základné ručné náradie skrutkovače PH/PZ, klieští mám mnoho typov od maličkých po tie najväčšie a všetky ostatné z tých bežne potrebných vecí. Čo ale nemám sú imbusy, torx a všemožné z tých ostatných bitov, orechy, kľúče. Preto zvažujem takýto set. Chcel som to kúpiť už dávno ale furt to odkladám a keď mi treba tak požičiavam kade tade. Najviac sa mi pozdáva Makita E-10883.

Tvůj dotaz mi připomíná tady toho šmudlu:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=100841
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=101317

Pokud bys ty nástroje skutečně potřeboval, tak už bys je měl. Možná ne v jedné sadě.
Já jsem si postupně kupoval nástroje jak jsem je potřeboval.
Nějakou malou sadu klíčů ještě z TONY, sadu stranových klíčů, sadu očkových klíčů, nějakou sadu vercajku s bity a oříšky (určitě z Číny), jednotlivé šroubováky, závitníky a závitová očka s vratidly, zkoušečku na elektriku, multimetr, občas se hodí aku šroubovák a vrtačka...
Ty sady z odkazů jsou hezké, ale spíš jako dar. Nebo když do firmy přijde nový zaměstnanec.
:beer:

To máš pravdu lenže ja to potrebujem len čisto na nejaké občasné domáce opravy a montáže/demontáže. Ak by som to potreboval denne tak už to tak ako píšeš dávno mám. Napríklad imbusy tie najpoužívanejšie doma mám. Lenže len také tie kusovky ktoré sa furt niekde povaľujú a treba ich hľadať. Preto chcem kompletnú sadu a ak budem niečo potrebovať otvorím jeden kufor a bude všetko tam. Vyhovuje mi ak je sada niečoho kompletná. Napríklad skrutkovače PH/PZ mám v kompletnom sete.

Jasně, ale i tak bych hledal spíš sadu kde nebudou bity v provedení na čtverhran
https://www.enaradinastroje.cz/zastrcna-hlavice-format-1-4-imbus-4-x-36-mm
ale provedení s šestihranem
https://cz.farnell.com/facom/eh-104/hexagon-bit/dp/3653675
To první je v podstatě úplně nesmyslné, hodí se to jen pro někoho kdo už beztak drží v ruce pneumatický utahovák nebo výjimečně do zcela nepřístupných míst, třeba na podržení hlavičky šroubu ráčnou uvnitř jeklu. Navíc to bude i levnější resp. při stejné ceně lehčí a lépe vybavené.