Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení přímotopu

Dobrý den,
na chalupě jsem v jedné místnosti maloval a sundal jsem přímotop. Bohužel si nepamatuji, jak to tam bylo zapojené. V krabici jsou tři dráty, ale na přímotopu čtyři dráty. Poradíte, jak to zapojit?

Obrázky zde a zde.

Díky moc

Tak se podívejte dovnitř, kam je který drát zapojený, pak to asi bude jasnější. Pokud se v tom nevyznáte, dejte sem fotku. Některé typy přímotopů měly ještě řídící fázi na hromadné řízení, ale tenhle to asi nebude. Nebo to zkuste zapojit zkusmo - ZŽ a modrý jsou jasné, pak zuste jeden nebo druhý z těch dvou zbývajících, až to bude topit.