Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sporák mě kopnul

Ahoj. Umývám plynový sporák a jak jsou tam ty elektrické zapalovače, tak mě to začalo samo jiskřit v pravidelném intervalu, jako bych se neustále snažil zažehnout plyn. Asi se někde dostala voda nebo čistící tekutý prostředek. A taky mě to 2x koplo. Je bezpečné v umývání sporáku pokračovat? Nerad bych v takovém nepořádku umřel, kdyžtak až douklízím.

loading...

Ktorý-že pako, nevzdelanec, masochista, tupec dnes disponuje s nehospodárnym, neúčinným, mastným, dusivým, sovietskym CCCP plynom na varenie v hrncoch/pečenie v trúbe v domácnosti? Je 21.storočie.

Desiatky rokov si neviem vynachváliť úspornosť, čistotu na keramických/indukčných varných doskách.