Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká lepicí páska na linoleum.

Dobrý den. V kuchyni mám linoleum za dvou kusů, které byly zespodu podlepeny oboustrannou lepicí páskou, kderá postupem času zpuchřela a teď tam zatéká voda. Chtěla bych tuto spáru přelepit páskou 3M 4411 N. Podlepit to zespodu nechci, protože bych musela vše oddělat od stěn a to se mi nechce, takže svrchu. Mouhu tuto pásku použít nebo ne. Mám obavu z případného odstraňování pásky z linolea. Děkuji za odpověď.

Moc děkuji za odpověď. Ta páska se určitě špinit nebude, je totiž dokonale hladká a lesklá. Ale sundat to z PVC asi nepůjde. Zkusila jsem kousek a drží jako čert, stačí aby se dotkla kousek vedle a je problém. Jdo na to.

Tu lepicovu cestu jsem zkoušel na cerstvem linu, po 5letech jeden spoj drží dva KO. Asi se hejbe podklad :-)
Na starým linu kterým už tekla voda podle mne bez šance. Já už to pak nropravio, nedrželo to.

Ta páska se pochopitelně zašpiní jak píše ST, za dva roky uvidíte.