Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava cyklopocitaca

Prestal fungovat cyklopocitac, uz druhykrat, prva zavada - prasknute sklo jazyckove rele, teraz je prerusena cievka v prijimaci. Snazil som sa to pospajkovat, ale ani tuk.Rozne chemikalie na pajkovanie, ani opalit nepomohlo. Drotik jemny, takze sa skor zlomi nez ho oskrabem. Je to sice taky cinsky, ale vyhovuje mi zobrazenymi hodnotami. Urcite ta cievka by mala mat nejake hodnoty vzhladom na prenos, ale asi to nebude az tak kriticke, mate nejaky napad aku nahradnu cievku pouzit? Alebo nejak navinut? Priemer je asi 10-12 mm, vyska asi 1-2 mm . . .
(cievka je uz len tak prilozena kvoli predstave, odpajkovana. Normalne tam bol pri navine uzol volny drot ktory bol medzi plsnym spojom a plastovym obalom - no holt cina)

:-) Nie, to je nazorna ukazka made in china . . . v podstate ta jedna nozicka tam bola povodne len tak prilozena . . . fungovalo to tak, ze ked sa dal kryt tak ako to bolo napruzene (krystal zohnuty na biele miesto) tak sa vytvoril kontakt . . . to uz je pripajkovane . . .