Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stykač zapojení

Zdravím, mám jen dotaz.

Mám 1f rozvaděč kde motor řízený fr.měničem. Stykač je tam třífázový.
Můj dotaz zní,kdyby se přidávat další fr.měnič.

Může se přes svorku s fazi napojit přes jistič do L2 svorky stykač?
Co se týče zatížení kabelu, ubytku napětí tak problém není.

Myslíš takhle?

---ø---jistič--ø--------ø---stykač kontakt L1----ø----frekvenční měnič 1-----
-----ø---stykač kontakt L2----ø----frekvenční měnič 2-----
-----ø---stykač kontakt L3----ø

Protože editor krade mezerníky na začátku řádky, představ si kontakty L1,L2,L3 pod sebou.

Pokud je jistič na hodnotu která zvládne oba měniče, můžeš.