Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Meteostanice Solight TE76 - bezdrátové čidlo.

Mám meteostanici Solight TE76. Asi mi dosloužilo bezdrátové čidlo (používám ho ke sledování teploty v lednici, mám tam léky co vyžadují určité rozmezí skladovací teploty).
Lze to čidlo samostatně někde koupit/sehnat?

[bf69ffd45716d9d6b1419dc18dd62bba--mm2000x2000.jpg]

Nebo nějaký teploměr s bezdrátovým čidlem, ale aby byl spolehlivý, čidlo komunikovalo i na delší vzdálenost skrz dveře lednice a aby byl levnější než kompletní meteostanice.

Než budeš zháňať externé čidlo - skontroluj si v pôvodnom baterky! Keďže to máš v chladnom prostredí a navyše musí vysielať cez obal (kovový) chladničky - spotreba je tam vyššia než zvyčajne.
Mám niečo podobné - GoGen - jedno čidlo je vonku na balkóne a baterky sa v chlade (žiaľ) vybijú cca o 1/3 rýchlejšie než zvyčajne. Po výmene trvá cca 3-5 min. než jednotka identifikuje to čidlo.