Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linoleum do zahradního domku

Dobrý den,
prosil bych o vaše názory. Mám zahradní domek, který je ze spodu větraný :-) . viz foto.
Jaký máte názor, kdybych do zahradního domku položil na podlahu linoleum (trochu se mi ta podlaha vysušila a jsou tam mezery)? Mám strach aby to nehnilo.
Domek bude využíván jen v létě na občasné přespání. Žádné topení. Děkuji

Plovoucí podlahu považuji za pofidérní řešení, tím spíše, pokud to bude nějaký laciný aušus.
Co se poradit s podlahářem a dále znalcem dřevostaveb?
Dobrý podlahář už bude mít zkušenosti, dost viděl a dost zažil.
To co jsem tu psal výše, tak se to týká zkušenosti za posledních 20 let. Bohužel nevím přesné značení toho "linolea", které je ve skutečnosti PVC.

Navrhuji udělat praktický test. Někde sehnat větší kus a pozorovat to během zimy. Taky dost napoví, pokud bude pršet 1-2 týdny.