Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik stoji výměna motoru?

Zdravím, máte někdo zkušenost, nebo víte kolik stojí vymena motoru v servisu? (motor mám vlastní VW Passat B6) ale zajímalo by mě, pro predstavu, na kolik tak vyjde práce. Jedná se o holý motor s tím, že by se použili i nějaké díly z toho starého.

Predem děkuji za odpovědi

Asi za dost. Rovnou je potřeba k tomu připočítat rozvody, pumpu a kapaliny. Takže holá práce, když se to neodflákne tipuji tak kolem 30k.
Jestli se shání i motor, tak + motor za předpokladu, že se použije stávající převodovka. Další věc je, že když už se v tom člověk hrabe a má to za sebou větší porci km, tak bych udělal i spojku (v případě manuálu samozřejmě), ať se to nemusí sundavat za rok znova.