Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik stoji výměna motoru?

Zdravím, máte někdo zkušenost, nebo víte kolik stojí vymena motoru v servisu? (motor mám vlastní VW Passat B6) ale zajímalo by mě, pro predstavu, na kolik tak vyjde práce. Jedná se o holý motor s tím, že by se použili i nějaké díly z toho starého.

Predem děkuji za odpovědi

Díky za příspěvek do diskuze. Samozřejmě, že jsem google zkoušel, ale našel jsem pár starejch diskuzi, kde uváděli za práci 16 tisíc. (2013 cca) a 26 tisic (2017). To co jsi poslal je z roku 2016. Právě jsem psal na jeden (neautorizovany) servis, kde jsem řekl, že mám vlastní motor a za práci si řekli 20-25tisic. Ve druhém zase 15-20.

Asi za dost. Rovnou je potřeba k tomu připočítat rozvody, pumpu a kapaliny. Takže holá práce, když se to neodflákne tipuji tak kolem 30k.
Jestli se shání i motor, tak + motor za předpokladu, že se použije stávající převodovka. Další věc je, že když už se v tom člověk hrabe a má to za sebou větší porci km, tak bych udělal i spojku (v případě manuálu samozřejmě), ať se to nemusí sundavat za rok znova.