Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PE-HD Trubka hladká 32mm x 3,0mm - jak ji udržet narovnanou?

Zdravím.
Taková.
https://www.obchod-vtp.cz/pe-hd-trubka-hladka-dn32x3mm-pn12-5

Už jsem několikrát kupoval a mám zakopanou.
Tentokrát potřebujeme nechat ležet na zemi ale narovnanou.
Je nějaká šance ji narovnát a aby také narovnaná zůstala?
Nezkoušel někdo?
Když jí roztáhneme a třeba co 2 metry zatížíme. Za jak dlouho zůstane narovnaná?
Potřebujeme kolem cesty na postřik protí prašnosti.

Změna předmětu, původně: PE-HD Trubka hladká 32mm x 3,0mm (host)

Naplnit vařicí vodou a nechat ležet narovnanou do vychladnutí. Bude to 80 litrů a musí se vyměnit několikrát, ale už jsem takhle trubky rovnal. Není to úplné pravítko, ale ta tendence ke kroucení je pak mnohem menší.