Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drobní hlodavci

Zdravím,
Jsme po první letošní návštěvě naší rekreační chaty. Čili se jednalo o takový to odzimování...
Nicméně jako už každý rok, neobejde se to bez odstraňování pozůstatků po hlodavcích, nebo mrtvých hlodavců samých...
Při zazimování po celé chatě rozmisťujeme pastičky na myši a to ve velkém množství. ve sklepních prostorách a pod verandou/terasou jsou umístěny nástrahy v podobě jedu...
Otázka zní, co více se dá dělat, krom výše zmíněného, aby se spoušť po těchto nezvaných návštěvnících co nejvíce eliminovala, nebo aby se jejich návštěva uskutečnila v co možná nejnižším počtu... za rady moc děkuji...

Měl jsem od Vietnamců takovou káču, je to i v jiných hračkách, když se roztočila, začala vyhrávat a blikat. Tak jsem ji rozebral, zkratoval odstředivý spínač, odstranil blikátko aby zbytečně nežralo baterku a místo knoflíkového článku zapojil jeden velký monočlánek, Fungovalo to asi měsíc nebo dva na jeden monočlánek a potvoráky to plašilo spolehlivě.
:-):beer:

škoda, že moji rovesníci, chalupári už nežijú.

V Hurbanove boli v sedemdesiatych rokoch milénia na pilieroch, cca 250 cm na povrchom postavné chatky kvôli záplavám hladiny Dunaja. Pišta (občan feferónskej národnosti) vyliezol so svojimi troma promilami v krvi po rebríku do svojej na pilieroch postavnej, útulnej chatečky, zdvihol pred nami návštevníkmi podhlavník na drevenej prični kde bolo pod podhlavníkom upelešené hniezdo s ružovými, práve okotenými, mladými myšičkami, ktoré bez váhania mávnutím rukou zmietol na podlahu so slovami: "Ja s tou myšou spať nebudem". Spokojne si ľahol zbavený myšilína a zadrichmal.