Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Regulárot tlaku na kompresoru

Dobrý den,
měl bych dotaz. Koupil jsem si takový malý kompresor a je na něm takové červené kolečko, na kterém je + a -. V návodu se píše, že je to na regulaci tlaku. Ať s tím točím jakkoliv, pořád vypíná na 8 barech a zapíná na 6 barech.
Může mi někdo vysvetlůit, jak to má fungovat?

Díky moc

Tohle slouží na regulaci tlaku na výstupu, v hadici! Zapínání a vypínání kompresoru se běžně neseřizuje, musí se vlézt do tlakového spínače, pokud nemáte praxi s podobným zařízením tak nedoporučuji.