Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybíjení baterek v čelovce i když je vyplá

Zdravim.

dal jsem do čelovky nový baterky alkaline a vybili se mi ,aniž bych se světlem svítil.
dal jsem tam nově koupený dobíjecí baterky a vybili se mi během jednoho dne (pokles světla asi o 80%) aniž bych se světlem svítil.

baterka nemá možnost omylem jí nechat částečně zaplou, buď je zaplá, nebo vyplá.. čim to? dík.

Všechny přístroje zapínající se jedním tlačítkem a tímtéž vypínající žerou i při vypnutém stavu. Tolik by to ale nemělo být, aby to vyžahlo baterky za den. Vadná elektronika lampy nebo vůbec od přírody blbě vymyšlená. Odkud je ta čelovka? Je-li v záruce, vrátit prodejci.