Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybíjení baterek v čelovce i když je vyplá

Zdravim.

dal jsem do čelovky nový baterky alkaline a vybili se mi ,aniž bych se světlem svítil.
dal jsem tam nově koupený dobíjecí baterky a vybili se mi během jednoho dne (pokles světla asi o 80%) aniž bych se světlem svítil.

baterka nemá možnost omylem jí nechat částečně zaplou, buď je zaplá, nebo vyplá.. čim to? dík.

Proč trvalo 14 dní napsat ten typ?

Povinně, pro příště, nejprve si sepsat dotaz, nechat uležet v hlavě do druhého dne. Průběžně do dotazu zapracovávat další myšlenky. Až když jsem si trochu jistý, že dotaz obsahuje potřebné informace, tak ho zveřejnit.

Jasné? :?:

Pak tu člověk nebude za neschopného lempla.

Co se baterií týká, tak je dobré si psát poznámky. Na baterie napsat datum vložení a vyjmutí.
Baterie se kvalitativně dost liší.
https://www.nejlepsi-baterie.cz/

Došlo k proměření multimetrem, jak u navrhoval Host dne 8. 4.?

Tak aby mezi námi bylo jasno. Buď něco chci, udělám potřebné a pak můžu doufat že mi někdo poradí a pomůže, nebo se chovám jak štěkající tupý neandrtálský pes... Pochopeno?

Pokud je taková extrémní zaneprázdněnost a pracovitost, tak pak nezbývá nic jiného, než si zaplatit nějakého sluhu, který bude pánovi vidět do hlavy a číst mu myšlenky, požadavky a přepisovat je sem formou dotazů.

Pokud to takhle půjde dál, začnu ty nicneříkající povrchní štěky označovat jako #smazatVitekH, aby to tu robotický admin automaticky promazával.

Stále nebylo odpovězeno. Došlo k proměření multimetrem? Pokud ne, proč ne?
-----------------------------------
Tak to dát někomu kdo to bude ochotný proměřit.

V té "rovnici" je něco špatně.

nemám čas + mám moc práce = nemám peníze

Všechny přístroje zapínající se jedním tlačítkem a tímtéž vypínající žerou i při vypnutém stavu. Tolik by to ale nemělo být, aby to vyžahlo baterky za den. Vadná elektronika lampy nebo vůbec od přírody blbě vymyšlená. Odkud je ta čelovka? Je-li v záruce, vrátit prodejci.

Jsou i mechanická tlačítka, která při prvním stisknutí sepnou a při druhém rozepnou, aniž by na to žrala elektřinu (prostě jsou tak mechanicky navržená), ale je otázka, zdali je výropce použil i zde.

(například tlacitkove spinace s aretaci https://www.gme.cz/tlacitkove-spinace?tech_par[212][0]=60560&page=1#products )

Na druhou stranu, pokud se to vybije za jediný den, tak to spíš vypadá, že je někde svod/zkrat, kde být nemá.