Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tekoucí bojler na ohřev vody

Máme 120litrový bojler na ohřev vody /ve sklepě/. Přes pojistný ventil nám denně vyteče nejméně 5litrů vody. Naše spotřeba vody tím neúměrně roste. Potřebovali bychom někoho, kdo by provedl kontrolu bojleru. Můžete mi poradit, jak na to? Moc děkuji.

Pokud ten bojler máte už nějaký pátek tak ventil vyměnit.Zpravidla těsnicí pryžová hlavice je ztvrdlá.Ale jak je výše psáno několikrát otočit ventilovou hlavou a pokud tam je nějaký sajrajt tok jej to odplaví.Ale nedávno jsem měl stejný problém .Ale jelikož mám zaůstění do odpadu tak jsem přišel na závadu až když to tek nějak syčelo a mámpocit že neustalo jen u pár lt.ale pár kubíků.