Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou novou chladničku - zase Gorenje?

Přestala nám fungovat chladnička Gorenje - po rodičích jsme ji používali víceméně pro uložení léků co vyžadují skladování v chladu.
Máme objednaného opraváře, ale spíš čekáme, že nám doporučí koupit novou.
Tak se rozhlížím po nějaké vhodné. Jako ta předchozí by měla být spíš menší, výška cca 80cm.
Prošel jsem pár qelbů, ceny se pohybují od 3500Kč do 7000Kč. K těm levnějším patří hlavně značka Gorenje. Ta předchozí sloužila dlouho, nejméně deset let, možná víc.

Máte někdo zkušenost se spolehlivostí chladniček této značky ze současné výroby? Případně, můžete nám doporučit nějakou jinou značku z LowEnd konce?

Heureku a podobné je nutné brát s rezervou. Jsou tam příspěvky od zaplacených pisálků. Jsou lidi, kteří si nechávají platit za psaní a vychvalování. Stačí si porovnat heureka.cz se zbozi.cz a člověk může zírat na tu podrazárnu.

To neni nic noveho. Ale i realne "recenze" jsou z 99% jen blaboly. Da se z toho s velkym stestim vycist tak maximalne nejaka zasadni vada, jako ze neco ma na madlu ostre hrany. Kvalita cehokoliv, zejmena elektroniky rozhodne ne. O poruchovosti ani nemluvim. A Dtest je taky pekna blamaz. Stanovi si nejaky nesmyslny system, kde urcite oblasti daji cast hodnoceni a podstatne veci se clovek casto vubec nedozvi..

V pátek tu byl opravář, chladnička fungovala, mám tam teplotní čidlo a sleduji kolísání teploty, vypadá to celkem jakžtakž.
Napadá mne, chladnička stojí u půdy co tam může profukovat, jestli na její činnost nemá vliv, když na výměník tepla co je vzadu teď fouká víc než za normálního počasí.