Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nejlépe konzervovat dřevo?

Ahoj, na vydlážděné ploše na zahradě budu sestavovat ze dřeva šopku na nářadí, sekačku. Chci ať vydrží co nejdéle. Čím natřít dřevěnou podlahu zespoda, rám? Existuje něco lepšího, než napouštěcí fermež? Je fermež vhodná i jako ochrana proti červotočům apod? Čím natřít stěny šopky? Víc než o vzhled jde o trvanlivost.

Starý motorový olej , olej z prevodovky, z diferenciálu. Čo ešte starý otec natrel pred 50 rokov je v takom stave ako nové. Mot olej nepusťí do dreva vodu ani chrobáky. V servize daju to zadarmo, popr dáte im jednu flašu.