Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdění na dlažbu

Dobrý den. Rád bych měl zděnou kuchyň. Rád bych se vyhnul komplikacím a množství dořezů u dlažby a obkladu, pokud bych nejdříve vyzdil pilířky z plných cihel, na kterých bude ležet kuch. linka. Podlaha je beton. Chtěl bych vědět, zda lze zdít přímo na dlažbu z plných cihel pilířky při rozměrech 80cm výška, 60cm délka, 15cm šířka.Dlažba by měla mít rozměry 33x33cm. Pokud by to možné bylo, jaká opatření učinit, popř. jak postupovat. Děkuji.

vyzdil pilířky z plných cihel,

Na tohle by asi byl lepší plynosilikát, kde si můžeš různou tloušťkou cihel předudělat patky na případné poličky pod deskou a i by to líp přibývalo než šáry z plných cihel.