Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komresor problem

Dobrý den dnes jsem přehodil dvoupistovi kompresor jelikož mi začal hazet Olej ven za repasovanej je to Atmos a běžel chvilku nafoukl na 8baru a jeden válec začal foukat ven i při vyplem motoru hlavu jsem sundal jsou zde dva plíšky ventily a zdají se být v poradku sundal sem i druhou hlavu protože vzduch unikal dal tam bylo prasklé plechové těsnění pod hlavou může to dělat ono a můžu udělat papírové díky všem za radu dost mě to trápí dělal to pan přímo v atmosu a měl sem to jako zálohu a jsem bez vzduchu

Tak závada prasklé těsnění je objasněna.Těsnění vyměnit ale nemůže být z papíru.Potom také může být zdánlivě závada jenom v tom,že pokud je kompresor po opravě tak pokud byl proveden výbrus, + nové kroužky tak to že uniká vzduch určitou dobu než se vůle usadí tak to v podstatě závada není.Pokud není mezi kotlem a kompresorem zpětná klapka tak to může komresorem také unikat.CHce to nechat tak zvaně zaběhnout a únik by měl být minimální.