Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypíná mi kolébková pila

Dobrý den, může mi někdo poradit, jestli je v pořádku, že u úplně nové kolebkove pily pracuji asi 3 minuty(řežu suché a tenké dřevo) a pak se pila sama vypne a zase můžu pracovat tak za 6 minut. Myslela jsem, že u pily za 18zisic udělám víc práce, tady stále stojím a čekám. Pila Scheppach 720 400V a je tam údaj o motoru S6. Děkuji mnohokrát za odpověď.

40% využití je počítaný u maximální velikosti polen.
Něco je špatně.

Tipnul bych si: špatně seřízená elektro brzda.

Sežeň elektrikáře ať ti zapne jen brzdu bez motoru a pak by se měl motor točit zcela volně.

A jak se píše nahoře: brza seřízená na max - aby dlouho brzdila a je možné, že přibržďuje.