Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se stmívat tento LED reflektor ?

Zdravím, v bazénu mám dva reflektory LED HTPAR56B-P-T, jediné co jsem se dočetl je, že jsou na 12 V stř. každý cca 21 W.
Při večerním koupání ( ne NYNÍ - zkušenost stará 4 měsíce ! ) je toho světla příliš a sousedi brblají, že jsou jak u lunaparku.
Šlo by svit těchto reflektorů nějak regulovat ( stmívat ) - nejlépe v rozvaděči kde je i jejich trafo ?
Předem děkuji za radu nebo nasměrování.

Ještě jednou děkuji za vsechny odpovědi. Světlo je jen bílé ale i tak to asi bude nad mé sily.
Zkusim se vydat na problém z jiné strany. Buď přestanu filtrovat a skrz zeleny brčál bude zářit méně, nebo se podívám po nějaké samolepici, podvodni fólii s podobným efektem.
Bohužel toto jsem při pořizování bazénu podcenil. Svítí to
opravdu hodně ale příště budu moudřejší.
Děkuji za Vas čas a rady