Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co dát pod dveře jako izolaci proti průvanu

Ahoj, mám pod dveřmi asi centimetr mezeru, kterou táhne průvah. Když vařím v kuchyni, vadí pak přítelkyni, že to leze dál do bytu. Jí samozřejmě ráda. Co mám sehnat např. v Hornbachu, abych tu mezeru vyplnil a průvan minimalizoval?

Nepřipaluju a vařím dobře a všem ostatním by to vonělo. A i ji to chutná, ale ji vadí, že bude "smrdět" jídlem z jejího oblečení. Vlastně ji teplé jídlo nevoní žádné, ona než se nastěhovala ke mě ani neměla kuchyň. Stejně tak nemůžu mít odpadkový koš ani, ona prostě vše hned musí vyhodit do popelnice a doma to být nesmí. PSYCHO. A má nějaký divný nos, který i za 3 dny je schopen detekovat, co jsem si dělal před těmi 3mi dny na svačinu, přestože jsem celou dobu větral :D a nejhorší je, že to fakt pozná. Zachránit by mě mohlo jenom to, kdyby ji koronavirus ten čich vypnul :D Už normálně přemýšlím nad tím, že vyplatím souseda a odstěhuju ji do bytu vedle, abych mohl zase normálně žít.