Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co dát pod dveře jako izolaci proti průvanu

Ahoj, mám pod dveřmi asi centimetr mezeru, kterou táhne průvah. Když vařím v kuchyni, vadí pak přítelkyni, že to leze dál do bytu. Jí samozřejmě ráda. Co mám sehnat např. v Hornbachu, abych tu mezeru vyplnil a průvan minimalizoval?

Nepřipaluju a vařím dobře a všem ostatním by to vonělo. A i ji to chutná, ale ji vadí, že bude "smrdět" jídlem z jejího oblečení. Vlastně ji teplé jídlo nevoní žádné, ona než se nastěhovala ke mě ani neměla kuchyň. Stejně tak nemůžu mít odpadkový koš ani, ona prostě vše hned musí vyhodit do popelnice a doma to být nesmí. PSYCHO. A má nějaký divný nos, který i za 3 dny je schopen detekovat, co jsem si dělal před těmi 3mi dny na svačinu, přestože jsem celou dobu větral :D a nejhorší je, že to fakt pozná. Zachránit by mě mohlo jenom to, kdyby ji koronavirus ten čich vypnul :D Už normálně přemýšlím nad tím, že vyplatím souseda a odstěhuju ji do bytu vedle, abych mohl zase normálně žít.

Na vaření miluju právě ty vůně,

Na pachy/vůně z vaření nic nepomůže. Stačí navštívit hospodu, kde se vaří a je dobře odvětraná.
Stejně po příchodu domů budeš z oblečení cítit hranolkový/olejový čuch.
Udělej bramborák, uvař k němu kyselé zelí a můžeš hledat novou slečnu.

Lúza udavačov s prístupom adm. ma tu maže, ale beztak zdôrazňujem, niet na pomalé, nízkoteplotné, zdravé, neprepálené varenie (dusenie) či pečenie do max. tepoty 90°C.

Svíčková, hovädzie, bravčové, drůbež kachna, hus, morka pečená v skle po dobu 8-12 hodín pri teplote 80°C so záverečným 15.min. osmahnutím pri ifra 300°C horúcim luftom v elektrickej trúbe, nemá chybu. Detto na šporhelte dlhodobo, pomaly dusený, pravý hospodský guláš.

Za komunistov sa nedalo žrať takmer nič z prípravy mias lebo lúza tabuľkami normovaných, šenkových tupcov nedokázala gyndžiť, nedokázala variť. (Jedine ak smažený syr s hranolkami 10X vyprážaný na 250°C motorových olejoch).

Len čvarga vypatlaných, sociálne prevychovávaných, eštébáckou mafiu osprostených dovozcov xindlov v podobe tupých konzumentov, debilných tupcov, dnes uprednostňuje kadejaké grilovačky šmejdy upravené na karcinogénnych dehtoch, smaženia v prípade, ak dnes existujú moderné, digitálne, elektrické, infra elektronikou riadené inteligentné teplovzdušné domáce spotrebiče.