Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filtrace a čištění vody v kádi

Po napustení pridaj okamžite jednu kávovú lyžičku ChloraminT (Je to prípravok na dezinfekciu pitnej vody určenej k pitiu ak je v správnom pomere);

https://www.pilulka.sk/chloramin-t-praskovy-dezinfekcny-prostriedok-1kg

vždy po 10 dňoch zopakuj dávku alebo ešte lepšie až po celkovom zmočení sa kúpeľom v tejto stojatej vode. Udržíš ju celé leto v čistom stave bez rias. (Riasy sa tvoria v studničnej vode bohatej na minerálne soli a látky ako aj na obsah fosforečných hnojív, dusíku, splavené, vsiaknuté z povrchovej vody do studni. Destilovaná, zrážková voda z okapov, zo strechy je istejšia na uchovanie. Len dnes obsahuje aj táto zážková voda kvantum prachu, sadzí, bordelu z ovzdušia).

Nutné je prekrytie barelu čiernou fóliou kvôli lístiu, prachu ale hlavne kvôli larvám komárom, lebo tie ti nanesú zárodky na hladinu či je voda ošetrená chlórom alebo nie, larvy sa vyliahnu, ale okamžite scípnu na hladine. Budeš tam mať plávajúci, nechutný bordel.
------------------
Barel zakop aspoň 50cm pod povrch, ako základ, lôžko, použi 5cm hrubý polystyrén na ktorý položíš barel a zasypeš okraje zeminou. Mierne zakopanie pod povrch je bezpečnejšie, neprekotíš sa pri vstupe do kadi, nemusíš si pristaviť rebrík, stupačku, schodíky o okraj než tam vlezieš. Polystyrén zároveň jakš-takš ochráni únik tepla smerom do pôdy.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny