Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapojit Pir detektor

Dobrý den, dobří lidé, poraďte prosím invalidnímu důchodci (elektronikovi) vzhledem ke zdražování energií. Moc prosím!!!!!
Před cca 10ti lety jsem si na Ebay zakoupil Pir detektor (viz obr. 1 + 2), jehož připojení bylo (dle schématu) nad slunce jasné a taky cca 10 let v chodbě fungoval super. Nyní odešel a objednal jsem si TEN SAMÝ. Ten sice vypadá stejně, ale zapojení je zcela jiné (viz obr.3 a 4) , ve kterém se NAPROSTO nevyznám. Prosím poraďte, jak ho připojit. Moc děkuji předem Michal

Jo kdysi jsem potřeboval vycucat nějaké rozumy z japonské stránky a gůgl mě překvapil slušným překladem. Tady to tak pěkně nevypadá (oheň starého města dohoří...), ale pořád lepší než louskat ty obrázky (pořád nechápu, jak se v tom může někdo vyznat a už vůbec ne, jak to nějaká písařka dostane do počítače). Poté co jsem tehdy tu stránku vyluštil a stáhnul soubor se zdrojovým textem, musel jsem ještě převést názvy proměnných do latinky (visual basic nemá obvyklé restrikce pro názvy proměnných, klidně tam může být diakritika a nebo japonské domečky) a algoritmus pak do použitého programovacího jazyka no a od té doby to několik let funguje. Ale občas si vzpomenu, jak jsem hledal smysl v proměnných označených shlukem "domečků" než mě napadla spásná myšlenka najít a nahradit (ctrl+h) aby to mělo nějaká rozeznatelná jména.

s největší pravděpodobností to bude L-vstup, L-výstup, nula. Ale který je který? Možnost je aplikace google překladač v mobilu, který umí překládat z toho, co vidí kamera. Zkoušel jsem to z vaší fotografie, ale je na tolik nekvalitní, že to přeložit nedokázal.. Schema zapojení se na stránkách prodávajícího nenachází???