Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grillování na veřejnosti

Dobrý den,
chci se zeptat, jaká pravidla platí pro grillování na alkoholovém minigrillu na veřejnosti v Praze. Jsou např. místa vyhraněná pro takové věci, nebo můžu klidně zajít do parku a začít grillovat?
Děkuju za odpověď

Matně si vzpomínám, že se prodával podpalovač v tubě. Vyráběl to jeden nejmenovaný lihovar.
Byla to plavená křída nasycená lihem.
Odvážnější jedinci to používali ke grilování v kanclu. Máčkli to na porcelávý talířek jak zubní pastu už se buřtík pekl.