Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grillování na veřejnosti

Dobrý den,
chci se zeptat, jaká pravidla platí pro grillování na alkoholovém minigrillu na veřejnosti v Praze. Jsou např. místa vyhraněná pro takové věci, nebo můžu klidně zajít do parku a začít grillovat?
Děkuju za odpověď

Místa, kde lze oficiálně v Praze grilovat:

Ďáblický háj – V Lomu (MČ Praha-Ďáblice),
Louka u Hořejšího rybníka – Hloubětín (MČ Praha 9),
Kunratický les – vyhlídka (MČ Praha-Kunratice),
Kunratický les – U Gizely (MČ Praha 11),
Hostivař – parkoviště u přehrady (MČ Praha 15),
Klukovice u dětského hřiště (Prokopské údolí – MČ Praha 5),
Chuchelský háj – V Lomu (MČ Praha-Velká Chuchle),
Divoká Šárka – Na rovinách (MČ Praha 6)

http://portalzp.praha.eu/jnp/cz/priroda_krajina_a_zelen/v_praze_za_prirodou/piknikova_mista_v_lesich_a_parcich_sknihou/index.html

Matně si vzpomínám, že se prodával podpalovač v tubě. Vyráběl to jeden nejmenovaný lihovar.
Byla to plavená křída nasycená lihem.
Odvážnější jedinci to používali ke grilování v kanclu. Máčkli to na porcelávý talířek jak zubní pastu už se buřtík pekl.