Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mražák stále "jede"..

Zdravím, 29.10. 21 jsme koupili nový mražák Beko RFNE312E33WN. Osadili, napojili, naplnili a nastavili vše podle návodu. Mrazí ok, ale neustále jede, ještě si nedal pauzu. Je to normální ? Předtím jsme měli pultový mražák a ten se v pravidelných intervalach vypínal...
Díky za odpověď..

Já asi před pěti lety Beko doporučil sestře a je úplně bez problémů. Doma máme Siemens a taky pohoda. Důležité je, že splní účel.
Jen doporučuju občas použít přípravek Dekalko. Otázka padesáti korun a na celý rok to balení minimálně vydrží. Otázka pár
drobných a dá se použít i do kávovarů a rychlovarné konvice.

https://pripravky-rez-vodni-kamen.heureka.cz/dekalko-na-rez-a-vodni-kamen-5-sacku-150-g/#prehled/