Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mražák stále "jede"..

Zdravím, 29.10. 21 jsme koupili nový mražák Beko RFNE312E33WN. Osadili, napojili, naplnili a nastavili vše podle návodu. Mrazí ok, ale neustále jede, ještě si nedal pauzu. Je to normální ? Předtím jsme měli pultový mražák a ten se v pravidelných intervalach vypínal...
Díky za odpověď..

To je mi jasný, ale při nákupu těchto velkých spotřebičů se vyhýbám "pouťovým" výrobcům a dám přednost zavedným. Rodiče kdysi koupili chladičku, nějaký Professor, či tak nějak. Otec hleděl na to, že to má kompresor Electrolux, ale že se to šíleně namražovalo, tj. bylo to konstrukčně blbě řešený, se projevilo až po čase.

Já asi před pěti lety Beko doporučil sestře a je úplně bez problémů. Doma máme Siemens a taky pohoda. Důležité je, že splní účel.
Jen doporučuju občas použít přípravek Dekalko. Otázka padesáti korun a na celý rok to balení minimálně vydrží. Otázka pár
drobných a dá se použít i do kávovarů a rychlovarné konvice.

https://pripravky-rez-vodni-kamen.heureka.cz/dekalko-na-rez-a-vodni-kamen-5-sacku-150-g/#prehled/