Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Křovinořez Riwall - po sekání zhasl a od té doby nejde

Dobrý den, zkouším zprovoznit kamarádovi křovinořez Riwall o obsahu 50ccm. Je cca 1rok starý ( fakturu a záručak nemáme)
Při sekání zhasl a už od té doby nejde . Jiskru hází v pohodě, svíček vyměněno několik. Zdálo se mi že je suchá svíčka, namontován NOVÝ karburátor. Komprese je zdá se dobrá. Při pohledu do výfuku kroužky i válec ok. Hadičky k benzínu a filtr dobré. Koukal jsem na gufera, u startéru v pořádku, nejde mi ale sundat magneto, je to tak slabý hliník, mám strach aby pod stahovákem nepraskl. Občas po stokrát opakovaném startování ( opravdu prudkým a rázným) trhem stroj chytne a běží i na volnoběh i jde za plynem do otáček. Po chvíli zdechne a je konec. Pro start nepomůže ani stříknout pod svíčku, ani start spray.
Nenapadá vás další možnost závady? Už myslím jen to gufero u magneta, ale jak ho sundat bez rizika poškození ?

Změna předmětu, původně: Křovinořez (host)

Dobrý den, děkuji všem za příspěvky a snahu poradit.
Problém vyřešen, chci se jen podělit o příčinu problémů. Třeba to někomu pomůže.
Tak nakonec to bylo poškození válce, překvapivě komprese na šňůře i při měření kompresoměrem byla dobrá a poškození bylo tak v blbém místě, že ani pohledem přes výfuk nebylo vidět.
Po koupi nového válce a pístní sady ( čína komplet za 400) chodí jak nový. Tak to snad zase chvíli bude funkční.

Už som videl všeličo čo dokážu cigoši pokaziť na reťazových pílach, ručného náčinia so spaľovacími agregátmi, ale toto vypadá na zámer, niekto mu nacpal do spaľovacej komory oceľovú matku prípadne zapadol zo zeme priamo do výfuku kus kremeňa, sakra tvrdého šutra z Mohsovej stupnici tvrdosti nerastov pri pokladaní sekačky motorovou časťou na hromadu štrku zo surových diamantov, topasov, korundov.

V Čechách je přísloví mluviti stříbro, mlčeti zlato.
U Vás to bohužel platí dvojnásob.
Ty fotky jsem tam dával proto, že každý kdo již někdy viděl motor, pozná že je ulomený kroužek
Někdy mám pocit, že sem chodí dva lidé NUDA. Jednou fundovaný příspěvek ,podruhé tlachy, kecy, blbosti.
Omlouvám se ostatním uživatelům, ale nemohl jsem jinak.