Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motorová pila stihl 028

Dobrý den, mám starou motorovou pilu stihl 028. Pila nedržela otáčky na volnoběh a chcípala. Vyměnil jsem palivovou hadicku, palivový filtr, karburator, impulsní hadicku a hrdlo sání. Samozřejmě jsem pilu celou vyčistil. Bohužel problém mi to úplně neodstranilo. Sice je to lepší ale pořád to neni ideální. Nejvíce mi štve když pilu položím a pak když ji vezmu zpátky do ruky tak chcípne. Zkusil jsem ještě pilu nastartovat aby v pohodě běžela a když jsem s ni zatřásl tak chcípá. V čem by mohl být hlavní problém? Předem děkuju za rady a názory zkušenějších.

Ja si právě myslel že když je karburátor nový tak ze v tom problém nebude....napadalo mi spíš jestli by nemohl byt problem u gufer...za celou dobu co pilu mam jsem s nima nic nedělal...a pila to bude opravdu stará...podle me třeba 20 let možná i starší...