Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypuštění letní tekutiny do ostřikovačů?

Chci vyměnit tekutinu do ostřikovačů, letní za zimní. Můžu letní nechat a dolít zimní, nebo letní vystříkat, nebo mají nádržky na tekutinu vypouštěcí ventil? Nevím, jak je to správně. Předchozí zkušenosti žádné, letos nová Škoda Kamiq.

Já celoročně používám jen zimní směs, letní nepoužívám vůbec

A jezdíš s tím autem vůbec?
Stejnou kokotinu praktikuje vedení v práci. Jedna jízda NA po dálnicí a sem slepej, protože přes to zamatlaný okno není nic vidět. Ale stejně mi budou tvrdit, že zimní meje mouchy stejně jako letní ]:(

Jistě, že s ním jezdím, každý den. Po dálnici ale jedu tak 2x nebo 3x ročně, když jedu na dovolenou. Hádat se tu co umyje lépe mouchy ze skla nebudu, za prvé to nevím, za druhé já nemám problém se zimní směsí. A když už mám hodně zašpiněné sklo, které už nevyčistí ani stěrače, tak zastavím na benzince a sklo si umyju.

Tak ta dálnice není nutností k tomu, aby si do skla chytil pěkně vypasenýho hmyzáka, klidně i pár minut co si to okno na benzince umyješ.

Hádat se tu co umyje lépe mouchy ze skla nebudu, za prvé to nevím, za druhé já nemám problém se zimní směsí.

Samozřejmě, že letní která obsahuje složky na odstranění hmyzu.
Vyzkoušej a UVIDÍŠ !

Tak samozřejmě, nebo se ti na něj může nezachovat nějaký pták, nebo cokoli, ale přijde mi, že dřív se mi na sklo lepilo těch hmyzáků výrazně víc i když jsem jezdil podobné trasy výrazně pomaleji (ono taková Škoda 120 to číslo asi měla nejen jako typové, ale i jako maximálku z kopce s větrem v zádech :-D na rozdíl od méně historických vozů ...)