Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Světlo i po zhasnutí svítí

Ahoj. Koupil jsem si nové ledky (G9) a na internetu jsem zjistil (na obalu to nevidím), že navíc ještě jsou i stmívatelné (a taky jsem zjistil, že jsem v Hornbachu přeplatil 50 Kč na jedné). Ale po jejich namontování jsem zjistil, že mi i při vypnutém vypínači slabě svítí. Ty nestmívatelné před nimi to nedělaly. Myslel jsem si, že je to jen "rozžhavené" a časem to uhasne, ale omyl, svítí pořád. Až po vypnutí pojistek okamžitě zhasnou. Takže mám "lustr" stále pod proudem. Dobré vědět. Kde může být chyba? Mám prozkoumat vypínače nebo to může být ještě někde jinde - ve zdi?

Řešení:

no to asi nemám, když to nefunguje, ale já nevím, takhle jsem ten byt koupil a bylo mi řečeno, že je vše po rekontrukci včetně nových el. rozvodů, nedělal jsem to a návody k ničemu nemám, stmívač tam instalován není, jestli myslíš tohle