Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vyměnit termostatickou hlavici topení

Zdravím ve spolek, nebyl by topenář, který by poradil? mám takový ventil na radiátoru s pozustatkem nějaké staré termostatické hlavice a potřeboval bych to přizpůsobit jinačímu typu hlavice, který má převlečnou matici se závitem M30x1,5mm. Nedá se třeba vyšroubovat to mosazné šroubení z ventilu a koupit jinačí, které by mělo ten M30 závit?

Dobrý den,trošku nerozumím řešení které hledáte.Z fotky je vidět,že to je celkem nové,nijak neorezlé,tudíž půjde stávající ventil snadno demontovat.Kupte nový co na něj pasuje ta termostatická hlavice v prvním obchodě s topenařinou a vyměňte,otázka deseti minut.Cenově budete na třetině toho udělátka co je v odkazu a budete to mít origo.:-)