Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Derovaci kleště

Dobrý den, prosím o radu ohledně derovacich kleští.
Potřebuji udělat několik otvorů do dětského pytle, abych v něm mohla protáhnout popruhy a upevnit ho na kočárek. Co potřebují kromě derovacich kleští?
Děkuji

ak sa jedna o jednorazovku, klieste vratit, dohodnut sa s obuvnikom, ak je taka moznost napriklad vzhladom na cestovanie, pracovnik opravy kozenych vyrobkov (napr kabelky, a pod) pripadne ten obuvnik by to spravil aj na pockanie.