Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zakrýt dlaždicové lišty?

Ahoj,

chtěl bych Vás poprosit o radu, jestli někdo řešil něco podobného. Budu předělávat pokoj na dětský pokojíček, kam přijde koberec, který pravděpodobně dám na plovoučku viz. foto, a jedná se mi o to jak byste zakryly dlaždicové lišty na zdi aby to mohlo vypadat dobře. Chtěl bych se vyhnout strhnutí těch dlaždic, ale nějak nemohu na nic kloudného přijít. Už jsem zkoušel kupovat pár lišt v nějakém hobby marketu, které vypadaly dost hluboké aby to překryli, ale bohužel nic.

Díky za tipy, rady :)

Řešení:

Na těch pár let nemá smysl to vůbec řešit. Takže za mne

plovoučku nechat dát koberec a vykašlat se na lišty

Ja jsem to vyresil drevenymi listami. Ty jdou i ke koberci i k nabytku (taky drevo).
Drevena deska, zhoblovat na 1,5-1,7 cm, horni frezkou udelat pohledove pekny okraj a zespod bud frezkou nebo hoblem zadlabat drazku odpovidajici profilu dlazby na zdi.
Pak jsem to silikonem nalepil a cajk. Pohledove pekny… ;-)
m.