Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Olej v sekačce

Zdravim,
potřebuji vymněnit olej v sekačce. Sekačka nemá žádnou výpustku na olej, takže budu vypouštět přes olejový vstup, který je z druhé strany pod motorem, než kde je benzín.
Mohu sekačku prostě nahnout a vypustit? Nestane se tím nic?

Díky.

U naší je tam matice s čtyřhrannou dírou, musel jsem si navařit kousek hranatého železa na matku a obrousit ho lehce do konusu, aby to tam šlo zarazit a klíčem za tu matku povolit.
Bývá to zasrané zbytky trávy až to není vidět.

Existují opravdu odsávačky oleje pro zahradní sekačky https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/sada-na-odsavani-oleje-z-motoru-zahradnich-sekacek-odsavacka-oleje-lahev-trychtyr-p37526/
Svou vlastní odsávačku má i Briggs & Stratton https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/sada-na-odsavani-oleje-z-motoru-zahradnich-sekacek-briggs-stratton-odsavacka-oleje-p37527/
Ale ceny jsou strašidelné a ve výsledku je to vlastně stále větší stříkačka s hadičkou. :-D