Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prasklina ve vaničce sprchového koutu

Zdravím,

mám problém s protékající vaničkou sprcháče - viz foto..
Zkoušel jsem jednoduchá řešení - silikonový tmel, hliníková páska, nic nevydrželo.
Co s tím? Nerad bych kupoval nový sprcháč.. :-/ Sprchování ještě snese, ale koupání dcerky znamená vytírat koupelnu..
Napadlo mě dát na prasklinu nějakou tlustou gumu a prošroubovat skrz. Vydrží lepidlo vodu a drobné pohyby praskliny při pobytu ve sprcháči? Nebo vyříznout a přišroubovat nějakou destičku? Nebo to nějak zatavit? Délka praskliny je cca 15cm
Díky moc za nápady...

Jak píše host.Pod vaničku pokud tam je přístup jako že by měl být ,tak vaničku v kritickém místě podložit No a aby to nepraskalo i po opravě je nutné rasklinu ukončit.Dělá se to tak že na konec praslliky se vyvrtá otvor,který prasklinu tak zvaně uzavře a ta nepostupuje dál.