Koukám, jestli není 1 duben. Není. Ale srandy je tu i tak dost. Tak tedy vážně. Zkontrolujte stav vody v systému a nastavení výkonu čerpadla. Až budete topit, otevřete všechny kohouty naplno a zkuste vyzkoušet rukou teplotu radiátorů. Pokud jsou některé znatelně chladnější než jiné, zkuste je odvzdušnit. Pokud nikde vzduch není, přivřete třeba o 2/3 kohouty radiátorů v místnostech, kde topí hodně. To pro případ, kdyby bylo poddimenzované oběhové čerpadlo. Pokud by se nic nezměnilo, zkuste na špatně topících radiátorech porovnat teplotu na vstupu a na výstupu. Jestliže na vstupu je teplota jako na ostatních a na výstupu je radiátor studený, nebo pokud je i na vstupu teplota nižší, může být zarostlé potrubí, nebo v něm můžou být nějaké smyčky, kde se drží vzduch. Pokud je radiátor teplý na vstupu i výstupu a v místnosti je přesto chladněji, tak je radiátor poddimenzovaný a musí se osadit větší.
Až zjistíte a odstraníte problémové místo, je možné pro dosažení komfortu osadit radiátory termostatickými hlavicemi. Naprosto stačí ty obyčejné mechanické. Ty dáte všude vyjma obývacího pokoje, kde je umístěný termostat kotle. Jen pro ujasnění, ten je tam umístěn(ve výšce cca 1,5m) zcela správně. Rozhodně se nedává na záchod ani do spíže, ale do nejvíce využívané místnosti.
Ale než se do této vysoce sofistikované činnosti pustíte, tak ano, zkuste napřed zcela otevřít kohouty málo topících radiátorů a mírně přivřít ty v obýváku, kde je moc teplo. Slyšel jsem, že to prý občas pomůže.