Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výplň mezi parameterm a zdí

Ahoj chlapi.

Před rokem mi dělali nová okna a lotos když dělám plyn a osazuji nové radiátory jsem zjistil, že mi sem tam chybí kus výplně mezi parapetem a zdí. (viz příloha)
Co do těch spár můžu nacpat, abych to pak už jen přemaloval? Přemýšlel jsem nějaký štuk, ale ten mívá trochu tmavší barvu..

Díky
H.

Nedělej z toho vědu. Naplácat maltu, uhladit rajblíkem, do hladka filcákem. Když dělali okna, vyprdli se na to (bylo-li v ceně i začistění). Jo a na rozdíl od pana Nudy opižlat jen přebytečnou pěnu, malta na ní drží v pohodě. Jsou-li tam velké díry, nacpi tam do malty kousky cihel nebo heblu..