Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo na obklady

Zdravím,
mam dotaz, lze lepidlo na obklady nanaset opakovaně z duvodu srovnani stěny od nerovností, už teď je tam vrstva lepidla v rozmezí 1-3mm, ale stale to neni rovne, a odhadem by tam mohla být vrstva ke 7-8mm, bude to držet?
Stěnu na kterou se budou obklady následně dávat, nebo je lepší použít jadrovou omytku komplet od začátku. Stěna je z ytongu.

Diky

8mm bez problemu, ale aspon ve dvou krocich (vzdy musis mit poradne vytvrdlou predchozi vrstvu) a ne nejobycejnejsi c1t. Vzdy stenu navlhcit, jinak ti to vytahne vodu a lepidlo nevyzraje. Neni to na to urcene, zarucene se dozvis od "zedniku" jaka je to prasarna, ale drzet to bude, kdyz to udelas poradne. A je to drazsi nez jadrovka, ale zas jednodussi prace, mensi bordel.

Dobrý den,

mám trošku jiný dotaz ohledně lepidla na obklady (C2T). Zbyl mi celý pytel a teď potřebuju udělat 1x1m z příčkovek pórobetonu 7cm takovou předsazenou nízkou stěnu. Mohl bych to lepidlo použít pro vyzdění?