Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotoučová pila - teplotní pojistka

Ahoj,
při řezání mi přestala fungovat kotoučová pila Einhell rt-ts 1221, potřebuju otestovat tuhle teplotní pojistku, když ji na těch vývodech propípnu tak multimetr pípne, což je ok? Nebo je potřeba tohle testovat jinak?
Pojistka 7A, ještě jsem hlava děravá ten vývod LINE patří směrem do pily (modrý) a LOAD (černý) k tlačítku?

Díky.

Ide o tzv. opakovateľnú poistku, t.j. do cca 60 sekúnd po vypnutí sa sama vráti do zapnutého stavu. Takže, ak by ti trvalo zmeranie tejto poistky menej ako minútu po vypnutí :-), tak by si zistil, že je vypnutá. Inak môžeš len zmerať, že je dobrá. Koľkokrát môže poistka opakovať vypínací cyklus, to sa dočítaš v špecifikácii.

Děkuji, můžete mi ještě prosím pomoct s tím zapojením, jak bylo původně.
Jsem hlava děravá ten vývod LINE patří směrem do pily (modrý) a LOAD (černý) k tlačítku?

EDIT: aha teď vidím v první odpovědí, že je to jedno, proč to mají teda označené jako line a load?