Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlozeni betonovych obkladu

Dobry den. Resim dilema. Pustil jsem se do obkladu z lehceneho betonu. ( pasky 30 * 10 cm) Zacinam na zahrade, at neni videt co jsem P...al:-) Jsem samouk. Delam jednoduchy obklad kolem zahradnich dveri, obklad jsem do spalet neaplikoval z duvodu utopeni dveri tak ze pouze z venku. Nevim ale jakym stylem mam obklady skladat nad dvermi. Jinak vim ze podhled spalety se musi podlozit necim rovnym a pak nasledne obklady skladat ale nevim jakym stylem aby to vypadalo. Vzdy me vychazi nejaky dorez, napadlo me skladat z leva do prava a na konci dorez ( zacit dlouhym obkladem) a to same opacnym zpusobem z prava do leva , tak ze na kazdem konci linie bude dorez. Dalsi postup zacit u prostred dveri a vzdy dorezavat na obou stranach. \Prosim poradte jak se to dela v tomto pripade aby to nejak "Hralo" Dekuji moc za kazdou radu.

Je to jednoduché, vnitřek špalety podložit nějakým prknem s přesahem ven (a podepřít nějakými latěmi), aby na to šly napasovat ty pásky. Pak začít z jedné strany lepit a na konci pak naměřit konečnou délku a pásky před nalepením zaříznout diamantovým kotoučem v úhlové brusce. Stačily by nějaké čtyři řady, jen aby to bylo propojené, není nutné lepit moc vysoko.