Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké zvolit vánoční osvětlení štítu domu?

Zdravím, momentálně mám ve štítu domu postavené lešení kvůli fasádě. Rád bych na podbití instaloval nějaké vánoční osvětlení, které už tam zůstane napořád. Mám sedlovou střechu, bude to natažené od hřebene cca 5-6m na každou stranu. Zásuvka od konce světýlek je ve vzdálenosti cca 2-3m. Případně je možnost tenký přívodní kabel natáhnout krkem do interiéru. Chci aby to svítilo teplou bílou. Různé barvy, blikání a podobné opičárny nepotřebuju.

Líbil by se mi časovač, abych to v zimě nemusel zapínat manuálně, ale když bych ho dal do té venkovní zásuvky, je tam asi nebezpeší že do ní zateče.

Díval jsem se, že existují nějaké světelné led kabely, ale ty jsem našel jen v délkách 10 nebo 20m (10 je málo, 20 moc). Navíc mají většinou krátké přívodní kabely. Pak jsou nějaké LED řetězy, ale zase nechci ať mi tam něco visí.
Napadl mě ještě LED pásek a dát ho do rohové lišty.

Co bude nejlepší is ohledem na životnost?

Díky

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Žádné, je to opičárna a kýč. Stačí drobná výzdoba do okna.
Paron 18.07.2021 17:08
Paron
Nevidel bych to tak tragicky. Je to o mire a vkusu, pokud je to par linek v jedny barve, tak na tom… poslední
bahno 18.07.2021 21:44
bahno

Nevidel bych to tak tragicky. Je to o mire a vkusu, pokud je to par linek v jedny barve, tak na tom nic spatnyho nevidim. A pokud to nekdo dela takhle na stalo a na pevno, tak to muze bejt docela dobry, mozna nejenom na vanoce.
Samozrejme kdyz to pak vypada jak matejska, tak je to jiny kafe.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru