Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpad v kuchyni

Jen pro info:
Dnes jsem kompletně rozebral sifon pod dřezem a žádny extrémní bordel z něj vypadl. Před tím jsem jej ale vyčistil octem a sodou. Potom jsem to raději ještě udělal nějakým prostředkem z drogerky.
Zítra zkusím zapnout pračku a vidím co se bude dít.

Jinak jak zde píše Zero: Možná máte pravdu ale když pračka začne vypouštět a já do sifonu naleju vodu, tak ji to nepobere a vychází z odpadu bubliny směrem k umyvadlu. Podle mě je tento jev jen tím, že výpusť pračky je v niší poloze než je samotný výtok odpadu skrz zeď. A další věc, pokud by to bublání bylo směrem do kanalizace, neměl by jsem jej slyšet více pod umyvadelm u odpadu než nahoře ve dřezu? (jsem laik tak jen hádám)

Co se týká vlnovce, tak opravdu není zazděný jak jsem si myslel. Je nějak přilepený k trubce, která prochází zděným jádrem (rozebrat to jen tak asi nejde)

Dnes jsem byl v Unihobby se podívat jaké mají sifony ale nenašel jsem žádný, který by měl odtok pračky na horní straně + odtok odkapávače pod ním nebo vedle (odkapávač je napojen taky flexi hadici s průměrem min 30mm) popřípadě samostatné díly, ze terých by šel sifon poskládat.

Roman

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny