Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rosici se nadrzka kombi WC

Zdravim,
mam dotaz na zkusenejsi....
Mame kombi WC, vodu ze studny, domaci vodarnu ve sklepe.
Pri vetsim odberu vody do WC (2 dospeli a 2 deti, deti tomu davaj zabrat nejvice) se nadrzka rosi a odkapava z ni voda.

Nejaky napad jak toto resit?

Dekuji za jakoukoliv radu!

1./Napúšťať do splachovacej nádržky vlažnú vodu (35°C) z miniatúrneho el.akumulačného boilera.

2./Ventilátor nonstop ofukujúc orosenú nádržku "s točeným" mokem.

3./Nádržku z vonku ovinúť (ako večne posraté batoľa) do hodvábnej, savej plienočky. Hustýýý.