Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rosici se nadrzka kombi WC

Zdravim,
mam dotaz na zkusenejsi....
Mame kombi WC, vodu ze studny, domaci vodarnu ve sklepe.
Pri vetsim odberu vody do WC (2 dospeli a 2 deti, deti tomu davaj zabrat nejvice) se nadrzka rosi a odkapava z ni voda.

Nejaky napad jak toto resit?

Dekuji za jakoukoliv radu!

Dobrý den,nádržka na wc je v jiné teplotě než je teplota vody,která ji plní,tudíž se orosí vždy,je chladnější než okolí.Dejte si na stůl ze sklepa kde je vodárna třeba pivo,orosí se stejně jako ta nádržka,vlhkost nevlhkost.
Proto je dobrá ta polystyrenová vložka,odizoluje nádržku s ledovou vodou od vnější teploty v prostoru.:-)

prodávájí se i nádržky izolované právě kvůli tomuto jevu. tá se i do vně nádržky nalepit miralon sice ti to zabere celé odpoledne ale rosit se nebude, na chalupě jsem si vylepil miralonem který jsem lepil chemoprenem.

1./Napúšťať do splachovacej nádržky vlažnú vodu (35°C) z miniatúrneho el.akumulačného boilera.

2./Ventilátor nonstop ofukujúc orosenú nádržku "s točeným" mokem.

3./Nádržku z vonku ovinúť (ako večne posraté batoľa) do hodvábnej, savej plienočky. Hustýýý.