Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo na boty

Dobry vecer. Zajimalo by me, jake lepidlo na boty pouzivaji v opravnach obuvi, jestli to neni tajemstvi. Chtel bych pouzit opravdu pevne lepidlo. Jestli se teda vubec da nekde sehnat.. Dekuji za reakce, zdravi Petr.

Pod značkou chemoprén jsme měli i něco, co bylo přímo na obuv (něco jako chemoprén/pattex obuv extra super silný pro pevné spoje ... prostě reklamní latina (reklamština)). Ale nedá se říct, že by mě nějak přesvědčil. Drželo to jako normálním chemoprénem takže ne že by to bylo na nic, ale žádný zázrak to nebyl.